Supernatural School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Стаята на Джеймс Джаксън Джой

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джеймс Джаксън Джой
Начинаещи
Начинаещи
Джеймс Джаксън Джой


Брой мнения : 233
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Стаята на Джеймс Джаксън Джой Left_bar_bleue0/0Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty_bar_bleue  (0/0)
Жизненост:
Стаята на Джеймс Джаксън Джой Left_bar_bleue100/100Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty_bar_bleue  (100/100)

Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Джеймс Джаксън Джой   Стаята на Джеймс Джаксън Джой EmptyНед Окт 24, 2010 7:38 am

Моята стая
Стаята на Джеймс Джаксън Джой Room%2Bnew
Върнете се в началото Go down
Джеймс Джаксън Джой
Начинаещи
Начинаещи
Джеймс Джаксън Джой


Брой мнения : 233
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Стаята на Джеймс Джаксън Джой Left_bar_bleue0/0Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty_bar_bleue  (0/0)
Жизненост:
Стаята на Джеймс Джаксън Джой Left_bar_bleue100/100Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty_bar_bleue  (100/100)

Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джеймс Джаксън Джой   Стаята на Джеймс Джаксън Джой EmptyПон Окт 25, 2010 10:40 am

На сутринта се събудих в стаята си,не очаквах да се събудя там,спомнях си че ни нападнаха,но това че сме би пренесени в стаите ни беше напълно мъгляв спомен за мен,но какво да се прави.
Отворих си очите,огледах се,влязох банята.Изкъпах се,след което се заоглеждах и се замислих какво да правя,бях сам в стаята,затова можех да правя каквото си искам без някой да ми казва,какво да правя,като аз лично много мразя такива неща.
Взех си любимата книга,която щях да чета сигурно за 50 - ти път и седнах на леглото си,оправих го след което легнах повдигнах възглавницата,сложих си слушалките пуснах си песента и зачето.
След по - малко от секунда стаята се разтресе,и мен започна да ме боли глава.
Оставих книгата и слушалките,помислих си,че ми се е сторила затова си затворих очите,усетих,че нещо мърда,когато си отворих очите видях Лунна с някакво друго момиче,вероятно демонка.
-Пак ли ти? - казах и станах.
Върнете се в началото Go down
Лунна Уест
Кръвопиец
Кръвопиец
Лунна Уест


Брой мнения : 74
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Стаята на Джеймс Джаксън Джой Left_bar_bleue100/100Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty_bar_bleue  (100/100)
Жизненост:
Стаята на Джеймс Джаксън Джой Left_bar_bleue100/100Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty_bar_bleue  (100/100)

Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джеймс Джаксън Джой   Стаята на Джеймс Джаксън Джой EmptyПон Окт 25, 2010 10:52 am

-Не е ли сладък? -Казах на Джесика и се усмихнах на Джеймс. Седнах на леглото до него. На мисли ми идваха много перверзни неща, но всичко бе прикрито зад моята невинна, ангелска усмивка.
-Момче, бъди честен и откровен пред себе си, че искаше да дойда. -Казах усмихнато и показалеца ми бавно погали врата му.
-Искаш да съм тук и много добре го знаеш. Няма нужда да те хипнизирам. -ПОгледнах го самодоволно.
Приближих се и целунах врата му леко и нежно. Усмивката не се сваляше от устните ми. Погледа ми се върна на Джесика.
-Казах ти, че е голям сладур. -Подсмихнах се. -Ако беше демон щеше да е далеч по-интересен за мен, но и така става.
Приближих се още, докато устните ми не бяха на сантиметри от неговите. Усмивката ми се разшири.
Върнете се в началото Go down
Джесика Хафк
Обладаващ
Обладаващ
Джесика Хафк


Брой мнения : 84
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Стаята на Джеймс Джаксън Джой Left_bar_bleue0/0Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty_bar_bleue  (0/0)
Жизненост:
Стаята на Джеймс Джаксън Джой Left_bar_bleue100/100Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty_bar_bleue  (100/100)

Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джеймс Джаксън Джой   Стаята на Джеймс Джаксън Джой EmptyПон Окт 25, 2010 11:04 am

Щом се появихме в стаята на напълно непознатото за мен момче,някак си се почувствах по-добре.Вече не бяхме в ада....
Момчето изглеждаше уплашено и объркано,но не от появата на Лунна,а от появата й с мен.Не ме очакваше,не ме познаваше,не знаеше какво мога да направя,дори не знаеше за какво идвам.Със сигурност обаче знаеше,че съм демон.След тихите думи на новата ми приятелка,определено му стана ясно защо сме тук,е поне мисля,че е разбрал.И наистина беше доста хубав,напоследък само грозници около мен.
-Права си,симпатичен е!-усмихнах й се в отговор.-Мисля,че кръвтта му ще е също на високо ниво!-изсмях се,но едва ли му се е сторило смешно.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Джаксън Джой
Начинаещи
Начинаещи
Джеймс Джаксън Джой


Брой мнения : 233
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Стаята на Джеймс Джаксън Джой Left_bar_bleue0/0Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty_bar_bleue  (0/0)
Жизненост:
Стаята на Джеймс Джаксън Джой Left_bar_bleue100/100Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty_bar_bleue  (100/100)

Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джеймс Джаксън Джой   Стаята на Джеймс Джаксън Джой EmptyПон Окт 25, 2010 11:13 am

Вече почваха да ме дразнят тези двете.
Трябваше да предприема нещо,но незнаех какво Лунна беше красива,и беше момиче,неможех да започна да я бия,а и тя е демон няма какво да правя.Трябваше да измисля нещо докато намеря помощ.
-Знаеш ли какво? - казах аз и се усмихнах. - Ще отида до тоалетната! - казах и се усмихнах след което изтичах и се заключих,имах номера на брат ми,щях да му пиша смс,след което той щеше да дотича с няколко арбалета.
"Бързо ела в стаята ми,едни демонки искат да ме убият" - написах и го изпратих.
След което отворих вратата,оставих телефона в тоалетната и заключих вратата.
-Е момичета,бяхте така добри да ме оставите да се успокоя,сега каквото искате правете с мен. - казах аз,а те имаха вид на нищо неразбираши вампири.
Свалих тениската си и легнах на леглото.
Разперих ръцете си.
-Хайде какво чакате това е последния ви шанс. -казах и придърпах Лунна като я целунах.
Върнете се в началото Go down
Лунна Уест
Кръвопиец
Кръвопиец
Лунна Уест


Брой мнения : 74
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Стаята на Джеймс Джаксън Джой Left_bar_bleue100/100Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty_bar_bleue  (100/100)
Жизненост:
Стаята на Джеймс Джаксън Джой Left_bar_bleue100/100Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty_bar_bleue  (100/100)

Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джеймс Джаксън Джой   Стаята на Джеймс Джаксън Джой EmptyПон Окт 25, 2010 11:27 am

Той ме целуна доста дръзко, което ми хареса. За момент се отдръпах.
-Ти си едно лошо лошо момче, Джеймс. -Казах и погледнах Джесика. -Ще се забавляваме доста с това лошо лошо момче.
Направих знак на Джесика да се приближи, а аз целунах врата на Джеймс. Усещах пулса му да се удря в гърдите му, но нямаше да го ухапя. Не бях толкова гладна, а и имах други намерения.
Устните ни отново се срещнаха в страстна целувка, която изгаряще моите и неговите устни.
Усмивката не слизаше от лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Джесика Хафк
Обладаващ
Обладаващ
Джесика Хафк


Брой мнения : 84
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Стаята на Джеймс Джаксън Джой Left_bar_bleue0/0Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty_bar_bleue  (0/0)
Жизненост:
Стаята на Джеймс Джаксън Джой Left_bar_bleue100/100Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty_bar_bleue  (100/100)

Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джеймс Джаксън Джой   Стаята на Джеймс Джаксън Джой EmptyПон Окт 25, 2010 11:37 am

Първоначално не бях сигурна дали да се включа в това,безумно нещо.Не бях целувала човек до сега,но щом Джеймс си свали блузата колебанията ми се разсеяха.Прииска ми се да го докосна,да допра устните си до неговите.Обичах да правя такива неща,но обикновенно ги правих насаме с момче,необичайното беше,че сме трима.
"-Е,и двамата ме повикаха."-изкикотих се без да произнасям нито думичка.
-Доста е смел и това ми харесва!-усмихнах се самодоволно и се приближих по-близо до него,гледайки го право в очите.-Готов ли си обаче за две лоши момичета?-усещах дъха му и чувах неговото сърцебиене.
-Напълно!-усмихна се той,но долових малко напрежение у него.
-Щом казваш!-прошепнах и долепих устните си до неговите...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Джаксън Джой
Начинаещи
Начинаещи
Джеймс Джаксън Джой


Брой мнения : 233
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Стаята на Джеймс Джаксън Джой Left_bar_bleue0/0Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty_bar_bleue  (0/0)
Жизненост:
Стаята на Джеймс Джаксън Джой Left_bar_bleue100/100Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty_bar_bleue  (100/100)

Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джеймс Джаксън Джой   Стаята на Джеймс Джаксън Джой EmptyПон Окт 25, 2010 11:43 am

Погледнах към момичетата.
-Добре по - полека ми идвайте! - казах и погледнах зад тях,а точно там стоеше брат ми с директора.
Засмях се.
-Момичета обърнете се ако обичате! - казах и двете се обърнаха двамата скочиха върху тях но те избягаха,във въздуха остана едно лице,това на Лунна,което ми каза
"Ще се върна"
Погледнах към директора,той се усмихна след което изчезна надолу.
-Къде ти е телефона? - попита му Тейлър,но аз не му отговорих,облякох се след което се усмихнах.
-Всичко е наред,може вече да си отиваш.Казах му а той излезе.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джеймс Джаксън Джой   Стаята на Джеймс Джаксън Джой Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Джеймс Джаксън Джой
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Кат и Джен

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Supernatural School :: Сградата :: Училището за ловци :: Трети етаж :: Спалните на момчетата-
Идете на: