Supernatural School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Teen-Heroes

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Стийвън Куоко
Ловци
Ловци
Стийвън Куоко


Брой мнения : 13
Join date : 24.10.2010

Teen-Heroes Empty
ПисанеЗаглавие: Teen-Heroes   Teen-Heroes EmptyСря Окт 27, 2010 12:55 am

Очаквайте скоро! Wink
Върнете се в началото Go down
Джеймс Джаксън Джой
Начинаещи
Начинаещи
Джеймс Джаксън Джой


Брой мнения : 233
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Teen-Heroes Left_bar_bleue0/0Teen-Heroes Empty_bar_bleue  (0/0)
Жизненост:
Teen-Heroes Left_bar_bleue100/100Teen-Heroes Empty_bar_bleue  (100/100)

Teen-Heroes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teen-Heroes   Teen-Heroes EmptyСря Окт 27, 2010 1:20 am

А за какво ще се разказва?
Върнете се в началото Go down
Стийвън Куоко
Ловци
Ловци
Стийвън Куоко


Брой мнения : 13
Join date : 24.10.2010

Teen-Heroes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teen-Heroes   Teen-Heroes EmptyСря Окт 27, 2010 1:28 am

За петима тийнейджъри ,които трябва да пазят принц от друга планета.Повече от това не мога да разкрия.
Върнете се в началото Go down
Стийвън Куоко
Ловци
Ловци
Стийвън Куоко


Брой мнения : 13
Join date : 24.10.2010

Teen-Heroes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teen-Heroes   Teen-Heroes EmptyСря Окт 27, 2010 1:54 am

Ето я и корицата

Teen-Heroes Comet1294349c


Глава първа-Кометата


Историята започва в така познатия град Бевърли Хилс ,където живеят милиони тийнейджъри.Гимназия „Бевърли” е най-популярната в града ,чиито мажоретки са седемкратни щатски шампиони.Капитанката на мажорентия състав „Бевърли ейнджълс”–Бриана Стивънс живее заедно с богатите си и заети родители и досадният си дванадесет годишен брат.Гаджето й Крис Армстронг ,който е куотърбек във футболния отбор на гимнацията ,постоянно се надува пред останалите и е голям разбойник.Зубърът на класа-Роби МакДуфърс е влюбен в Бриана ,но той изобщо не съществува за нея поради това ,че носи очила и изглежда много идиотски.
В момента „Бевърли ейнджълс” се подготвят за шампионата и набират нови мажоретки.Бриана ,две момичета и едно момче от състава са седнали на една маса във физкултурния салон и чакат записалите се за кастинга да се представят.
-Следващият!-викаше Бри и сочеше вратата на провалилите се.Влезе едно готик-момиче ,което изглеждаше одтекчено.
-Не приемаме с пиърсинг!-отсече Бриана и посочи вратата.Момичето махна обиците и каза.
-Нещо друго?
-Всъщност да...Тази татуировка истинска ли е?-попита Бриана.
-Не ,не е.-каза момичето ,близна палеца си и размаца татуировката.
-Хмм...Да те видим.Направи задно салто ,после направи едно виенско колело ,превъртане напред ,превъртане назад ,превъртане напред и пак назад и накрая двойно задно салто с половин винт.-заповяда Бри на момичето ,а то изпълни всичко.
-Впечатлена съм.-каза капитанката и се усмихна.
-А как ти беше името?-попита Бриана.
-Джесика.-отговори момичето.
-Джесика Бенет.
-Ами...Джес добре дошла в състава.Репетициите са всеки ден от седем сутринта.Не закъснявай!-каза строго Бри и намигна на Джесика.Кастингът не беше никак успешен и само Джесика премина.
На следващият ден в гимназията всички започнаха приготовленията за бала ,който е след четири дни в събота.Всички украсяваха физкултурния салон.Мажопетките са развълнувани за предстоящото събитие.Бриана върви гордо и спокойно из коридорите на гимназията ,а зад нея груба момчета с ченета до земята от красотата й.
-О да аз ще съм кралицата.-мислеше си тя.Внезапно някой се блъсна в нея.
-Ауу...-извика тя.
-Идвинявай!Много съжалявам.-се чу отсреща.Това беше Роби.
-Оу...ти ли си?-попита с надменно изражение Бриана.-Как се казваше?А да Били нали?
-Не.Името ми е Роби.-каза той и се оттегли с гузно изражение.
Ето го и очакваният ден.Нощта се спусна бързо и купонът започна.Всички танцуваха колкото сили имат.Музиката затихна ,предстоеше да обявят краля и крализата.
-И така!Дами и господа таз-годишните крал и кралица на бала са...-каза ди-джеят.
-Крис Армстронг и Бриана Стивънс!-всички започнаха да крещят от радост ,Крис и Бри се качиха на подиума ,сложиха си короните и се целунаха.
В този ден бе предсказано една комета да прелети много близо до Земята без опастност да навбезе в атмосферата.Кралят и кралицата излязоха за да гледат как преминава кометата ,а Роби отчаяно ги следеше.Джесика не танцуваше и за това излезе да се поразходи.Кометата приближаваше ,но изведнъж забочна да се приближава.Тя се разби в близост до гимназияна ,но учениците ,които още бяха вътре не чуха нищо.Крис ,Бриана ,а след тях и Роби се втурнаха да видят какво става.Джесика видя Роби да тича на някъде и от любопитство го последва.Всички се струпаха около кометата и гледаха любопитно.
-Хайде да я докоснем.-каза въодушевено Джес и преди Бриана да извика ,готик-момичето вече беше докоснало кометата.В това време братът на Джесика беше отишъл да поздрави сестра си за рожденния й ден.Той я видя да докосва кометата.
-Джесика!-извика той.-Какво правиш?
-Здравей братко!Ами нищо не правя.Боже страхотно е!Хайде докоснете я няма нищо да стане.-каза тя на останалите.Когато всички допряха ръцете си до космическото тяло то започна да се тресе.
-Какво става?-извика Бриата разтревожино и тогава комената се взриви и зсички изхвърчаха встани.Тийнейджърите гледаха към дима ,който се получи от взрива и от там се появи някакво непознато момче.
-Здравейте земни хора!-поздрави ги то.
-Казвам се Киро и съм принц от планетата Шифтри.-допълни момчето.Четиримата ученика се ококориха насреща му.
-Какъв е този?-попита Крис.
-Аз съм принц Киро ,а вие сте избраните!-каза въодушевено Киро.
-За какво говориш човече?-попита Крис.
-Ама вие земните хора изобщо не схващате.Аз съм принц Киро от планетата Шифтри ,а вие сте моите пазители.
-Пазители!От какво трябва да те пазим?-попита Стийв братът на Джес.
-Трябва да ме пазите от всички ,които искат да ме убият.От всички галакники ме издирват и искат да вземат мозъка ми като трофей.-каза Киро и раздаде пет парченца от кометата на всеки от тийнейджърите.Когато ги взели ,парченцата грейнали ярко и невероятно силна енергия преминала през телата им.
-Глупости!Що за ефтина шега е това.-каза Крис.
-Хайде хора да си ходим.-допълни той и всички си тръгнаха.Остана само Стийв.
-Ако всичко това е вярно как изобщо ще успеем да те опазим?-попита той.
-Знаех си ,че няма да разберете.-възкликна Киро и отговори на Стийв.-Вие сами трябва да разберете мисията си.
Стийв го загледа замислено и бавно се оттегли.Киро седна на земята и извика на Стийв.
-Аз ще съм тук ако ви потрябвам.Но от вас зависи колко дълго ще продължи съществуването ми.-си прошепна той.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Teen-Heroes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teen-Heroes   Teen-Heroes Empty

Върнете се в началото Go down
 
Teen-Heroes
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Supernatural School :: Свободна зона :: ФанФикшън :: Творчеството на Стийвън Куоко-
Идете на: