Supernatural School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Задния двор

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Кристофър Смит
Ловци
Ловци
Кристофър Смит


Брой мнения : 116
Join date : 17.10.2010

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Задния двор   Задния двор EmptyСря Окт 20, 2010 1:45 pm

Задния двор 35k0f89

Задния двор беше едно огрмно място.Имаше много мостчета,пейки и полянките,които бяха много големи и подходящи за часовете по бойни изкуства.
СВОБОДНО РП!
Върнете се в началото Go down
https://supernatural-school.bulgarianforum.net
Джеймс Джаксън Джой
Начинаещи
Начинаещи
Джеймс Джаксън Джой


Брой мнения : 233
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Задния двор Left_bar_bleue0/0Задния двор Empty_bar_bleue  (0/0)
Жизненост:
Задния двор Left_bar_bleue100/100Задния двор Empty_bar_bleue  (100/100)

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyВто Окт 26, 2010 12:07 pm

Дълго време се лутах.
Трябваше бързо да се прибера в училището,защото сигурно щях да изгубя и останалите ми дрехи.
Започваше да става тъмно,изведнъж усетих,че настъпих нещо,нещо каляво.Погледнах надолу и видях кал.
Ужас,започнах да си дърпам краката,явно беше от гадния кал,защото едната обувка ми остана там,и тъкмо си изкарвах другия крак когато се пльоснах по лице.
Беше ужасно и гадно.
Другата обувка също ми се изхлузи.Първата беше цялата в кал.Наругах се наум и продължих,излезех от прикритието на дърветата и попаднах на красива гледка.
Почти целия в кал аз продължих да ходя.
Бях останал само по един чорап,и панталони,целите мръсни.
Седнах на тревата и започнах да се ядосвам когато чух стъпки.Обърнах се.
-А Кат здрасти! - казах и се усмихнах,като започнах да трия калта от тялото си,целия се изчервих.
Докато още не беше дошла,свалих панталона и избърсах калта от тоса си.
-Не е много добра ситуация,но какво стана,какво правиш тук?
Върнете се в началото Go down
Катринка
Кръвопиец
Кръвопиец
Катринка


Брой мнения : 138
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Задния двор Left_bar_bleue0/0Задния двор Empty_bar_bleue  (0/0)
Жизненост:
Задния двор Left_bar_bleue100/100Задния двор Empty_bar_bleue  (100/100)

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyВто Окт 26, 2010 12:22 pm

Излязох на вън ,да се поразходя ,все още не бях разгледала цялото място ,а за планът ми ,щеше да ми е от полза всяка информация.Беше се стъмнило ,за това ,можех да се движа ,безшумно използвайки вампирските си способности ,оставах незабелязана.Минавах покрай влюбени двойки ,които събуждаха апетитът ми,както и между такива ,които си правеха часни купони с много алкохол и трева.Но това не ме интересуваше ,продължавах просто да оглеждам ,когато усетих позната миризма, Джеймс.
Стоях притаена и го наблюдавах как неуспешно се бореше с калта ,започна да се съблича ,това събуди глад в мене.Изоставих прикритието си и отидох право при него.
- Здрасти Джеймс ,разхождах се ,когато усетих...-уф как щях да се издам ...Чух ругатните ти ,но като гледам добре се забавляваш -не усетих кога се бях приближила твърде близо ,щеше да е неловко за това се отдръпнах малко.
-Имаш ли нужда от помощ ?-засмях се сладко и го погледнах .
Върнете се в началото Go down
Джеймс Джаксън Джой
Начинаещи
Начинаещи
Джеймс Джаксън Джой


Брой мнения : 233
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Задния двор Left_bar_bleue0/0Задния двор Empty_bar_bleue  (0/0)
Жизненост:
Задния двор Left_bar_bleue100/100Задния двор Empty_bar_bleue  (100/100)

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyВто Окт 26, 2010 12:27 pm

Обърнах се към нея и се усмихнах.
-Всъщност не,остава още малко и Бог ще ми вземе и последната дреха от гърба ми,всъщност нищо не ми остана освен този тъп чорап. - казах и се развикак,след което погледнах към Кат,беше чула ругатните ми,но аз си ги казвах наум,разтърсих се от тази мисъл и погледнах към нея.
Вярно в ноща беше много хубава,но не трябваше ад се въвличам в някакви неща,може би си имаше приятел.А и не беше много почтенно да флиртувам с нея полугол.
Усмихнах се.
-Е защо се върна,забрави ли нещо? - попитах я и се засмях,след което погледнах към нея.
Върнете се в началото Go down
Катринка
Кръвопиец
Кръвопиец
Катринка


Брой мнения : 138
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Задния двор Left_bar_bleue0/0Задния двор Empty_bar_bleue  (0/0)
Жизненост:
Задния двор Left_bar_bleue100/100Задния двор Empty_bar_bleue  (100/100)

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyВто Окт 26, 2010 12:41 pm

Въпреки ,че не искаше да се издава ,знаех ,че му харесвам ,виждах как се изчервяваше ,това беше толкова чаровно и човешко .Усетих парене в устата си ,не нямаше да го нападам ,макар ,че налялата му се кръв ме предизвикваше да го ухапя и да я опитам.За това се отдръпнах още малко ,той го усети и му стана кофти ,но беше по-добре от колкото да го атакувам.Защо пак усещах глад ,та вчера се бях хранила ,но този беше по-различен .Трябваше да се контролирам ,момчето ми харесваше ,държеше се толоква мило с мене ,е беше защото не знаеше какво съм ,но това е друга тема.Не исках да го убивам ,за това си наложих да остана спокойна ,поех си дълбоко въздух ,но това беше грешка ,ароматът му ,ме караше да губя контрол.
- Защо се върнах ли ...изведнъж усетих ,че бях замълчала твърде дълго или може би само на мен така ми се струваше.
-...Реших да разгледам останала част ,на училището ,тази която вчера не можах ,а ми ти какво правиш тук ?
Върнете се в началото Go down
Джеймс Джаксън Джой
Начинаещи
Начинаещи
Джеймс Джаксън Джой


Брой мнения : 233
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Задния двор Left_bar_bleue0/0Задния двор Empty_bar_bleue  (0/0)
Жизненост:
Задния двор Left_bar_bleue100/100Задния двор Empty_bar_bleue  (100/100)

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyВто Окт 26, 2010 12:49 pm

Усмихнах се и усетих,че отново се изчервих.
Вярно в началото ми беше студено,но сега изчервен си мислех,че е много горещо,дори доста горещо.
-Ами ако искаш ела седни тук до мен,но внимавай да не се нацапаш! - казах и се усетих какво казах,аз `и предложих да седне до мен,аз дето сега не приличах на нещо.
Отново се изчервих.
-Ами аз такова нали тръгнах с вас,обаче се спънах и се изгубих,останалата част я знаеш. - казах `и и се засмях след което я погледнах.
-Чакай малко,когато аз започнах да ругая го правех наум,как така чу? - попитах я като подозренията ми,че е вампир не спираха.
Тя вероятно се притесни.
-Няма да се сърдя ако ми кажеш какво си,и си мислиш,че няма да ми хареса,мисля,че сепознаваме добре,за да ми вярваш,няма да кажа на никого,а и няма да промени подгода и чувствата ми към теб. - брраво бе,идиот,как можах???
Върнете се в началото Go down
Катринка
Кръвопиец
Кръвопиец
Катринка


Брой мнения : 138
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Задния двор Left_bar_bleue0/0Задния двор Empty_bar_bleue  (0/0)
Жизненост:
Задния двор Left_bar_bleue100/100Задния двор Empty_bar_bleue  (100/100)

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyВто Окт 26, 2010 1:11 pm

Гледах го известно време ,какво очакваше от мен ,да си призная ,да му се доверя .Та аз не се доверявах на никого,освен на себе си и на Джен.Той беше простот едно симпатично момче ,можех да му въздействам и да поискам да не ме пита ,да можех ,но някакси не исках да го правя исках да е истинско.Аз ? Ама какво по дяволите ми ставаше ? Тогава чух ,за чувствата му,знаех ,че предизвиквах такива ,то беше заложено в мен.
- Не съм вампир казах ,просто имам способности ,понякога...-въздъхнах преструвайки,че ми е трудно да му го кажа -понякога чувам мислите на другите,но става без да го искам и понякога е толкова трудно ,да ги различавам от говора и изпадам в неловки ситуации,като тази.-от очите ми се стече театрална сълза.След,което го прегърнах -изглеждах много разтроена .Бях добра актриса и на практика ,дори не го лъжех ,не бях само вампир ,той просто не зададе правилният въпрос ,който беше дали съм човек .
Върнете се в началото Go down
Джеймс Джаксън Джой
Начинаещи
Начинаещи
Джеймс Джаксън Джой


Брой мнения : 233
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Задния двор Left_bar_bleue0/0Задния двор Empty_bar_bleue  (0/0)
Жизненост:
Задния двор Left_bar_bleue100/100Задния двор Empty_bar_bleue  (100/100)

Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор EmptyСря Окт 27, 2010 9:36 am

Погледнах към нея.В началото не `и вярвах,но след като се разплака пред мен,започнах да `и вярвам малко повече,в края на разказа `и `и вярвах напълно.Усмихнах се,след което се изправих.-Хайде нека те изпратя до училщего! - тя се съгласи,след което тръгнахме.Стигнахме пред стаята `и,приближих се малко към нея,лицата ни бяха на сантиметри,помислих,че ще последва нещо,когато се отдръпнах.Може би щеше да `и е неприятно,а и може би си имаше някой.-Лека нощ! - казах и си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Задния двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задния двор   Задния двор Empty

Върнете се в началото Go down
 
Задния двор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Supernatural School :: Сградата :: Училището за ловци :: Дворът-
Идете на: