Supernatural School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Пустия парк

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Кристофър Смит
Ловци
Ловци
Кристофър Смит


Брой мнения : 116
Join date : 17.10.2010

Пустия парк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Пустия парк   Пустия парк - Page 2 EmptyСря Окт 20, 2010 2:15 pm

First topic message reminder :

Пустия парк - Page 2 33wwgmq
СВОБОДНО РП!

Върнете се в началото Go down
https://supernatural-school.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Катринка
Кръвопиец
Кръвопиец
Катринка


Брой мнения : 138
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Пустия парк - Page 2 Left_bar_bleue0/0Пустия парк - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Жизненост:
Пустия парк - Page 2 Left_bar_bleue100/100Пустия парк - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Пустия парк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустия парк   Пустия парк - Page 2 EmptyЧет Дек 23, 2010 7:33 am

Лунна ми го върна,точно ,когато не исках да спира ,тя го правеше и ме караше да изгарям.Исках още ,когато усетих как вече се двежи с два пръста ,щях да откача ,когато бях на ръба ,тя се отдръпна като ме ,погледна предизвикателно.Облизах пръстите и` и продължих да прокаркам езикът си по цялото и` прекрасно тяло ,като хапех и засмуквах кожата и`. Тя вече крещеше ,знаех ,че не трябва да вдигаме толкова шум все пак ,се намирахме на обществено място ,но в този момент не ми пукаше,ако някой ни прекъснеше,
щяхме да го убием и после да скрием трупът.
Върнете се в началото Go down
Лунна Уест
Кръвопиец
Кръвопиец
Лунна Уест


Брой мнения : 74
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Пустия парк - Page 2 Left_bar_bleue100/100Пустия парк - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Жизненост:
Пустия парк - Page 2 Left_bar_bleue100/100Пустия парк - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Пустия парк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустия парк   Пустия парк - Page 2 EmptyЧет Дек 23, 2010 7:54 am

Веднага след като й го върнах хубаво, тя се постара и аз да крещя от удоволствие. Господи, бе страхотна и нямаше как да го отрека. Не ми пукаше, че някой можеше да ни види, ако някой имаше протиф, щеше да бъде убит.
Въпреки,че не вярвах някой да иска да прекъсне две красавици, отдали се на забавления. Както и да е. Целувахме се, като всяка доставяше максимално удоволствие на другата, а стоновете ни отекваха нагоре към небесата.
Върнете се в началото Go down
Катринка
Кръвопиец
Кръвопиец
Катринка


Брой мнения : 138
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Пустия парк - Page 2 Left_bar_bleue0/0Пустия парк - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Жизненост:
Пустия парк - Page 2 Left_bar_bleue100/100Пустия парк - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Пустия парк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустия парк   Пустия парк - Page 2 EmptyЧет Дек 23, 2010 8:31 am

Ставахме все по-дръзки ,по-горещи и по-луди ,енергията ,която взех от нея ,щеше да ми стигне ,за месец и въпреки това исках още ,бях абсолютно ненаситна ,сукубата в мен искаше още и още удоволствие и тя беше готова да ми го даде.Тя продълиж да ме целува ,но я обърнах така ,че да мога и аз да го правя.Взаимното удоволствие ,беше най-хубавото.Този път не спирах ,нито тя ,докарахме се до края ,беше мощен ,нереален ,останахме без дъх ,гушнахме се и започнах да си играя с косата и`
- Това беше велико. -прошепнах до ухото и`,като леко го гризнах.
Върнете се в началото Go down
Лунна Уест
Кръвопиец
Кръвопиец
Лунна Уест


Брой мнения : 74
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Пустия парк - Page 2 Left_bar_bleue100/100Пустия парк - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Жизненост:
Пустия парк - Page 2 Left_bar_bleue100/100Пустия парк - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Пустия парк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустия парк   Пустия парк - Page 2 EmptyЧет Дек 23, 2010 8:39 am

Усмихнах се самодоволно.
-С мен всичко е страхотно. А с теб-още повече. -Казах и целунах шията й, като с другата ръка се заиграх с нейната коса, както и тя с моята.
В деаствителност точно в момента се чувствах добре, не бях нито ядосана, нито подразнена от каквото и да било, което бе рядкост.
Върнете се в началото Go down
Катринка
Кръвопиец
Кръвопиец
Катринка


Брой мнения : 138
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Пустия парк - Page 2 Left_bar_bleue0/0Пустия парк - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Жизненост:
Пустия парк - Page 2 Left_bar_bleue100/100Пустия парк - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Пустия парк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустия парк   Пустия парк - Page 2 EmptyЧет Дек 23, 2010 8:49 am

- Ех ,сега да имаше и един мъж. -въздъхнах.
- Или по-добре двама.-изкикотих се,Лунна също се усмихна.
Продължих да галя косата и` ,както и тя моята от време на време се целувахме нежно.Пръстите ми се разходиха по тялото ,като погалиха първо лицето и после се спуснаха по раменете ,гърдите ,корема и бедрата и`.От където и да я погледнеш ,беше съвършенна ,сякаш и тя беше сукуба или поне имаше такива роднини.Лежахме си гушнати и вятърът ни галеше с леденият си дъх ,който са сгорещените ни тела ,беше истинско удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Лунна Уест
Кръвопиец
Кръвопиец
Лунна Уест


Брой мнения : 74
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Пустия парк - Page 2 Left_bar_bleue100/100Пустия парк - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Жизненост:
Пустия парк - Page 2 Left_bar_bleue100/100Пустия парк - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Пустия парк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустия парк   Пустия парк - Page 2 EmptyЧет Дек 23, 2010 8:54 am

Стояхме така, без притеснения и каквито и да е други неприятни емоции.
-Мъжете са идиоти. -Казах и се засмях. Ако не бяха, сега щеше наистина да има двама тук, нали така? Кой знае с какви други "по-важни" начинания можеше да се занимава някой мъж, вместо да търси две разгорещени митични същества, чакащи да бъдат намерени.
Затворих очи, наслаждавайки се на вятъра и на ласките на красавицата до мен.
Върнете се в началото Go down
Катринка
Кръвопиец
Кръвопиец
Катринка


Брой мнения : 138
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Пустия парк - Page 2 Left_bar_bleue0/0Пустия парк - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Жизненост:
Пустия парк - Page 2 Left_bar_bleue100/100Пустия парк - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Пустия парк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустия парк   Пустия парк - Page 2 EmptyЧет Дек 23, 2010 9:55 am

Постояхме известно време така ,след което се облякохме.
- Е какво ще правим сега ? Наистина нямах нищо на ум ,аз която винаги бях пълна с идеи.Седнахме отново на пейката ,докато го измислим и който и да минеше сега ,по нищо не би познал ,че сме се развихряли само преди секунди.Говорехме си общи неща ,като от време на верме я целувах ,за да се насладя отново на онова усещане ,от сладките и` устни.
Беше като ток ,който взаимно усещахме ,силите ни се сбълскваха и предизвикваха приятно гъделичкане.Погалих бедрото и`,беше толкова стегната ,толкова съвършенна ,че можех да и`се развам дълго и да не ми омръзне.
Върнете се в началото Go down
Лунна Уест
Кръвопиец
Кръвопиец
Лунна Уест


Брой мнения : 74
Join date : 24.10.2010

Статистика на героя
Сили:
Пустия парк - Page 2 Left_bar_bleue100/100Пустия парк - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Жизненост:
Пустия парк - Page 2 Left_bar_bleue100/100Пустия парк - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Пустия парк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустия парк   Пустия парк - Page 2 EmptyЧет Дек 23, 2010 10:02 am

Макар облечени, погледите и леките ласки издаваха много от това, което се бе случило преди минути. Галех рамената й, а тя бедрата ми. Телата и на двете ни бяха наистина стегнати и красиви, никоя не можеше да се оплаче с нещо.
-Знаеш ли, струва ми се, че ако някой ни бе видял преди минути много щеше да се радва. Щеше да е като коледен подарък. -Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пустия парк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пустия парк   Пустия парк - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пустия парк
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Supernatural School :: Сградата :: Училището за ловци :: Дворът-
Идете на: